S.S.S.

En az araç kiralama süresi nedir ?

En az kiralama süresi 24 saatir.

 

Araç kiralayabilmek için sürücü belgesi ve kiralama yaşı sınırlamaları nelerdir?

En az 5 yıl geçerli sürücü belgesine sahip olmak ve üst sınıf araç kiralamalarında en az 25 yaşında olma koşulları aranır.

 

Sigorta çeşitleri ve kapsamları nelerdir ?

Sigortaların geçerlilikleri, Trafik kaza, Hırsızlık ve Akol raporlarının ibraz edilmemesi ve/veya aracın alkol, uyuşturucu etkisi altında kullanılması ve/veya yasal hız sınırlarının aşılması halinde kendiliğinden ortadan kalkar. Cam, ayna ve far kırılması,araç içi sigara yanıkları, lastiklerin yarılması ile kullanım hatalarından doğacak zararlar, sigorta kapsamı dışında kalmaktadır.

 

Kiraladığım aracı benden başka biri kullanabilir mi ?

Lord Rent a Car aracını kiralayan dışındaki 3. şahısların kullanımları, ancak sürücü belgesi ve kimlik belgelerinin Lord Rent a Car yetkilisi tarafından kira sözleşmesine kaydı halinde mümkündür.

 

Uzun süreli kiralama koşulları nelerdir ?

30 gün ve üzeri araç kiralama ihtiyaçlarınız için 0 5452 554 52 40 0332 234 07 08 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

 

Ek Hizmetleriniz nelerdir ?

GPS(Navigasyon cihazı) : Rezervasyon esnasında talep edilmesi halinde ek ücret karşılığında temin edilebilir.

HGS Kullanım ücretleri ayrıca tahsil edilir.

Bebek Koltuğu : Rezervasyon sırasında istenilmesi halinde ek ücret karşılığında sağlanabilir.

Teslim ve Bırakma : Lord Rent a Car istasyonlarının bulundukları merkezlerde istenilen yere araç teslimi ve / veya bırakılması ücretsiz olarak  sağlanmaktadır. Lord Rent a Car Araç Kiralama istasyonlarının bulunmadığı yerlerde drop-off ücreti hesaplanır.

 

Ödeme şekilleri nedir?

Ödemeler geçerlilikleri Lord Rent a Car tarafından kabul edilen kredi kartlarıyla yapılabilir. Seçilen ödeme türüne bakılmaksızın, yaklaşık kira bedeli araç teslimi sırasında tahsil edilecek, kesin hesaplama kira bitiminde yapılacaktır. Kira bedeline ek olarak kredi kartından araç grubuna göre değişen tutarlarda depozit amaçlı provizyon alınır.

Ödeme Yöntemleri
https://www.lordrentacar.com/ © 2024 - Yasal Sorunlarınızı Bildirin -